Znajdz nas na Facebooku    Promtel Blog

Panel VoIP
 hasło:

Płacę Terminowo

Jesteœmy partnerem m.in.:

Promtel to autoryzowany partner Funkwerk: sprzedaż, serwis i konfiguracja central telefonicznych Elmeg

Promtel to autoryzowany partner Slican: sprzedaż, serwis, konfiguracja central telefonicznych Slican, bramofonów, serwerów telekomunikacyjnych, telefonów Slican

Promtel to autoryzowany partner Platan: sprzedaż, serwis, konfiguracja central telefonicznych Platan

Promtel - partner Datera: serwery telekomunikacyjne PBX (Mini-eX, Call-eX)

Promtel to zarejestrowany Partner Microsoft

Promtel to partner AVM: sprzedaż routerów FRITZ!Box, bram VoIP, telefonów IP

Promtel to partner handlowy Netii S.A.: sprzedaż łšcz internetowych,  DSL, ISDN i innych. Doradzamy odpowiednie usługi telekomunikacyjne, plany taryfowe dla firm

Promtel to partner Grenkeleasing: prosty i szybki leasing sprzętu komputerowego, kserograficznego, telekomunikacyjnego

 Promtel: Oferty pracy, praca w Promtel, rekrutacja

PRACA W PROMTEL TELECOM - Warszawa

Oferujemy ciekawą pracę w młodym zespole, umożliwiającą realizację własnych pomysłów i ciągły rozwój. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiskach:

Młodszy Konsultant Techniczny:

Zakres obowiązków:
- instalacja i konfiguracja systemów telekomunikacyjnych (central telefonicznych, rozwiązań ICT),
- pomoc i reagowanie na zgłaszane przez klientów problemy,
- obsługa informatyczna klientów instytucjonalnych,
- projektowanie rozwiązań telekomunikacyjnych i tworzenie ofert technicznych dla klientów,
- konsultowanie projektów teleinformatycznych dla klientów.

Wymagania:
- mile widziani studenci po 3 roku i absolwenci kierunków technicznych,
- dobra znajmość systemów Microsoft Windows na poziomie administracyjnym (Windows 7/Vista/XP, Windows Server 2003/2008),
- wiedza z zakresu konfiguracji sieci komputerowych,
- umiejętności w zakresie naprawy i konfiguracji sprzętu komputerowego,
- zdolność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej,
- mile widziane doświadczenie w projektowaniu i konfigurowaniu systemów telekomunikacyjnych (central telefonicznych, sprzętu VoIP itp.),
- znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
- prawo jazdy kat.B (mile widziany własny środek transportu),
- komunikatywność i otwartość na potrzeby klientów.

Oferujemy:
- ciekawą pracę i rozwój, zdobywanie praktycznego doświadczenia,
- możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin i pogodzenie jej ze studiami dziennymi,
- szkolenia techniczne,
- notebook i telefon służbowy po okresie próbnym

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@promtel.pl.

2017 PromTel: Nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne.
projekt i wykonanie strony: tchorzewski.net